Rozhovory

Albatross v rozletu. Jaká je vize nové manažerky tohoto vyhlášeného hřiště?

Začátkem letošního roku nastoupila Darina Muchová na pozici generální manažerky prémiového hřiště Albatross Golf Resort ve Vysokém Újezdu u Prahy. A tak s ní přinášíme rozhovor o tom, jaké změny v resortu chystá. Prozradíme, že laťku se chystá držet vysoko a nehodlá usnout na vavřínech. Přejeme příjemné počtení!


Zdravím Darino. Jak se vůbec máte? 

Také zdravím. Mám se skvěle, daří se nám.

 

Zatímco mimo sezónu většina hřišť odpočívala, u vás se děly velké věci. Čím to?

Někdy začátkem listopadu minulého roku mě pozval na schůzku majitel hřiště a oslovil mě s nabídkou pozice generálního manažera. Myslím, že ta nabídka byla z velké části založena na intuici, pan majitel mě znal jako člověka a nadšenou golfistku. Věděl, že se věnuji asociaci CLGA, ale o mých pracovních zkušenostech se dozvídal až postupně.

Někdo si asi může říkat, že se v tak velkém klubu a na této pozici nezačíná. Já osobně to ovšem vnímám jako výzvu a myslím, že velice zodpovědně navazuji na práci svých předchůdců a krok za krokem směřuji se svým týmem věci tam, kde by měly být. 

Albatross je špičkové hřiště a zaslouží si velkou péči. Mám také štěstí, že v našem resortu pracují především lidé, kteří jsou tam rádi. A na jejich práci je to opravdu znát.

 

Jaké další novinky, kromě vašeho nástupu, na Albatrossu proběhly?

Zásadní změnou byl nástup pana Jiřího Augustina na pozici Head Greenkeepera a jeho kolegy Jakuba Bezděkovského, který náš tým skvěle doplnil. Oba mají s Albatrossem, a nejen s ním, bohaté zkušenosti. A již nyní je vidět, jakou péči mu dokáží dát.

 

Co dále plánujete v horizontu nejbližšího roku?

Plánem je hlavně péče o hřiště samotné. Za udržením vysoké kvality špičkového hřiště je opravdu hodně práce a samozřejmě investic. Co se týče klubu, tam je to především péče o členy, partnery, tréninkové plochy a celkově o atmosféře resortu. 

Jinak pracujeme na novém konceptu juniorské akademie, pestřejším klubovém životě a také na perfektním servisu a službách. Takových, které od tohoto typu resortu členové a partneři očekávají.

 

A co potom přímo golfisti, co těm nový Albatross přinese?

Kromě hry na špičkovém hřišti můžeme nabídnout také skvělé tréninkové plochy a restauraci. Proto věřím, že i v budoucnu si bude chtít každý na Albatrossu alespoň jednou za sezónu zahrát. A tak by to měl být zážitek, který za to stojí!

Restauraci Kogo bych ještě věnovala zmínku. Působí u nás totiž již řadu let a je koncipována tak, aby zaujala i ty nejnáročnější strávníky. Kouzlí totiž jen z nejlepších surovin. Pochutnáte si tak na mořských plodech, rybách, masu, těstovinách i dezertech. A to vše můžete absolvovat na terase s výhledem na naše hřiště.


Moc děkuji za rozhovor. Ať se vám a hřišti daří! 

Také děkuji. Mějte se. 

 

 

Albatross 1. 4. otevřel pro veřejnost. Dorazte!

Co se na vyhlášeném hřišti děje, zjistíte vždy jednoduše na webu v Novinkách nebo můžete sledovat aktuality a zajímavosti na jeho profilu na Facebooku či Instagramu.

TIP: Rezervaci hry jako vždy vyřídíte jednoduše na webu TeeTime.cz či v naší aplikaci.   

Máte-li zájem cokoli s novou ředitelkou hřiště Albatross prodebatovat, na webu hřiště na ni samozřejmě najdete potřebné kontakty. A pokud se chystáte do resortu vyrazit i za gurmánským zážitkem, na zoubek menu se můžete podívat na stránce restaurace.