Zajímavost

Designové, unikátní, účinné hasičáky třeba pro vaše hřiště

Designový hasicí přístroj Amplla v jednom z provedení pro golfová hřiště

Zapomeňte na nevzhledné přenosné hasičáky (minimaxy) v klasickém červeném provedení. Nová česká firma přichází s těmi vůbec nejtenčími hasicími přístroji na světě, které navíc lze po libosti upravit. Bezpečnost už nemusí být oproti designu kompromisem. Neschovávejte povinnou protipožární výbavu – pochlubte se jí!

Designový hasicí přístroj Amplla v jednom z provedení pro golfová hřiště

Změna požární bezpečnosti po 150 letech?

Ano, to je přesně to, co přináší zmíněná společnost Amplla. A když píšeme, že změna, myslíme tím revoluci. Tato firma totiž vyvinula nejtenčí hasičský přístroj na světě, který je navíc plně modifikovatelný. Tento inovativní produkt již získal i významné ocenění na Reddot Awards 2022. Kromě toho má na kontě též ocenění Gold Award 2022 a mimojiné se rovněž prezentoval na prestižní světové výstavě Dubai Expo.

Amplla se vynořila na trhu požární bezpečnosti jako inovativní a progresivní firma s cílem změnit pohled nejen na to, jak by měl hasicí přístroj vypadat, ale také jak by měl být používán. Jejich úspěch a uznání, které získala, ukazuje, že se jí to podařilo.

 

Přednosti inovativní hasicí novinky značky Amplla

Co dělá tento hasičský přístroj tak výjimečným, je jeho designová flexibilita. Přístroj od Amplly totiž nabízí nekonečné možnosti úpravy vnějšího štítu, který lze snadno modifikovat dle zákazníkových preferencí, a tak přizpůsobit i jakémukoli interiéru.

Nicméně tento přístroj toho nabízí mnohem víc než jen nějaké to designové vylepšení. Inovativní technologie a tvar umožňuje ovládání přístroje pouze jednou rukou, zatímco tou druhou můžete chránit své blízké či přenést své cennosti. Navíc použití ekologického prášku zaručuje nejen bezpečnost, ale i šetrnost k životnímu prostředí

Už nemusíte hledat komplikovaná řešení, jak chránit svůj majetek, aniž byste narušili vzhled interiéru červenou nádobou s hadicí či klasickým červeným boxem. Tento hasicí přístroj totiž může sloužit zároveň jako dokonalý designový doplněk a také jako bezpečnostní prvek. Samozřejmě s nadějí, že jeho použití nebude potřeba. Za zmínku také stojí, že řešení Amplla často ušetří náklady projektům, které si potrpí na estetickou stránku věci, protože skrývání starých červených hasičáků do boxů a skříněk vychází finančně mnohem náročněji, než samotný přiznaný designový hasící přístroj.

Demonstrace přístroje Amplla v akci

 

Hasicí přístroje Amplla v showroomu prodejce

 

Aktuálně Amplla začíná navrhovat své přístroje i v golfové tématice a to nás zajímá. Tyto produkty budou k dispozici na certifikovaných trzích a umožní majitelům hřišť a resortů mít nejen bezpečnější prostředí, ale také jedinečný designový prvek, kterým vyšperkují kterýkoli interiér. A zakoupit si jej domů můžou i nadšení golfisté.

Nám v týmu TeeTime se nápad moc líbí. A co říkáte na nové stylové hasičáky vy?

Kompletní anatomii tohoto přístroje najdete na webu značky Amplla, kde si můžete zvolit typ a vlastní designovou variantu dle svých preferencí. Výběru zdar! 

TIP: Vybavení golfového resortu je povinné, tak proč nezvolit designovou variantu? Pokud jste zvažovali koupi minimaxu a úpravy interiéru (například nákladné vysekání otvoru do zdi a instalaci hasičáku do kabinetu), tak Amplla může vyjít o něco výhodněji.

Exit mobile version