“Vážení partneři a přátelé, dovolte mi, abych vás srdečně pozdravila jménem naší butikové cestovní kanceláře Snail Travel, dodatečně poděkovala za vaši účast na Tee Time golfové konferenci a vyslechnutí naší prezentace o spolupráci s golfovými resorty”, komentuje Kristina Králová, manažerka cestovní kanceláře Snail Travel“Ráda bych vám ještě jednou v kostce připomněla možnosti, které vám nabízíme a které, pevně věříme, budou přínosem pro váš golfový klub a budování vaší stále rostoucí základny klubových golfistů”, doplňuje Kristina Králová.

Společným cílem cestovní kanceláře Snail Travel, Tee Time i golfových resortů je budování loajální golfové komunity a v tomto ohledu má Snail Travel co nabídnout. Využijte jejich předního postavení na české golfové scéně (již čtyřikrát získali ocenění v celosvětové soutěži WORLD GOLF AWARDS jako nejlepší česká golfová cestovní kancelář) a jejich více než 25leté praxe v pořádání golfových zájezdů. Není místo, kde by nehráli golf a není požadavek golfisty, jaký by neřešili. Pořádají skvělé golfové zájezdy do celého světa. Díky nim můžete vašim členům nabídnout o trochu víc, než čekali. A co konkrétně vám nabízí?

CENY PRO VÍTĚZE VAŠICH TURNAJŮ V PODOBĚ GOLFOVÝCH ZÁJEZDŮ.

Hledáte atraktivní cenu pro vítěze vašich klubových turnajů? Máte ji mít!

Máme vyzkoušené, že pěkná dovolená v některém z golfových rájů je vážně velká motivace pro účast v turnaji. Taková cena jednoznačně zatraktivní vaši túru, a navíc vnáší do turnaje více soutěživosti. Upřímně, kvůli zájezdu například do Turecka už se vyplatí zajít alespoň 2x v týdnu na driving a potrénovat! 

ZAJISTÍME ZÁJEZD PRO VAŠE TRENÉRY SE SKUPINAMI GOLFISTŮ

Máte v klubu šikovného golfového profesionála a jeho svěřenci by s ním rádi vyjeli za golfem do nějakého skvělého resortu a zlepšili svou hru pod vedením profíka soustředěným několikadenním tréninkem? Rádi vám takový zájezd připravíme a o vše se postaráme. Váš profesionál se může věnovat pouze své práci a svým klientům, o zbytek se postaráme my. Trenér má takový pobyt zdarma…

GOLFOVÉ ZÁJEZDY NA MÍRU PRO VÁS A ČLENY VAŠEHO KLUBU

Uvažujete vy osobně o golfovém zájezdu spolu se členy vašeho klubu? Chcete budovat svou komunitu osobně a v rámci svých pracovních povinností nabídnout členům klubu nevšední golfový zážitek? Takovou pro vás pracovní cestu a pro vaše členy golfový zážitek vám samozřejmě rádi připravíme.

 ZAJISTÍME NADSTANDARDNÍ A VIP SLUŽBY 

Při cestách za golfem pro vás a vaše členy zajistíme nadstandardní a VIP služby. Od privátních salonků a transferů, cestování v business a first class až po private jets. Je to náš každodenní chleba a víme co a jak. U nás o vás a vaše golfisty bude maximálně postaráno.

SLUŽBY ČESKY HOVOŘÍCÍ DELEGÁTKY PRO SKUPINOVÉ GOLFOVÉ ZÁJEZDY

V rámci skupinových golfových zájezdů organizovaných naší společností jsou vám i vašim členům k dispozici služby naší česky hovořící delegátky, která se o vás vždy skvěle postará. Využijte našich skupinových zájezdů pro posilování vztahů vašich golfistů. Na našich zájezdech vznikají dlouholetá přátelství a potkávají se zde lidé, kteří pak chodí hrát golf spolu i doma. Víme, že skupiny přátel chodí hrát častěji než jednotlivci. Je jasné, že když slíbíte hru přátelům, je menší šance, že místo na golf vyrazíte jinam. Vždyť už jste hru slíbili…

 MÁTE VLASTNÍ NÁPAD PRO NAŠÍ SPOLUPRÁCI? 

Sem s ním! Jsme otevřeni dalším možnostem spolupráce. Pojďme se sejít. Stačí zavolat.

A CO ZA TO BUDEME CHTÍT MY?

V rámci partnerství uvítáme možnost prezentace na vašich golfových hřištích, možnost distribuce našich propagačních materiálů a bannerů. Možnost prezentace našich video upoutávek, účast na vašem on-line marketingu v rámci našich společných akcí a další možnost spolupráce dle vašich i našich možností, námětů i potřeb.

“Naším cílem je budování kvalitního PR a naše společná cesta při budování silné a věrné golfové komunity v České republice. V naší práci sázíme na budování dlouhodobých vztahů, tak pojďme tuto kapitolu začít psát i spolu, právě s vámi a vaším golfovým klubem, či resortem”, uzavírá Kristina Králová.

Máte zájem? Pak se ženám ze Snail Travel neváhejte ozvat, jako Tee Time s nimi máme krásnou spolupráci, které si vážíme. Společně vám přejeme klidné zakončení letošního roku a do nového roku přejeme spoustu úspěchů jak v profesním, tak osobním životě.

Za tým Turbošneků

Kristina Králová
manažerka cestovní kanceláře Snail Travel
kristina@snailtravel.cz