Management hřiště

Exkluzivní workshopy TeeTime Manageru

Po konferenci, kde jsme měli tu čest osobně se setkat a představit vám podobu našeho produktu TeeTime Manager, je nyní čas ponořit se do jeho detailů hlouběji a techničtěji. Chápeme, že každé golfové hřiště má své unikátní potřeby a otázky, a proto přicházíme s nabídkou individuálních online workshopů. Tyto workshopy jsou příležitostí pro vás, abyste si v klidu a bez rušení mohli prozkoumat funkce TeeTime Manageru a zjistit, jak mohou sloužit právě vašemu hřišti. Naše týmové kapacity jsou připraveny se vám plně věnovat, poskytnout vám přístupy do systému a umožnit vám otestovat jeho ovládání přímo z vašeho počítače.

Workshopy: Detailní ponoření do TeeTime Manageru

Naše workshopy “Poznejte TeeTime Manager” jsou rozděleny do dvou propojených fází, které proběhnou od 13. listopadu do poloviny prosince 2023. První fáze se zaměří na online setkání s Radkem Srbem, který s vámi prozkoumá vaše specifické požadavky (API, personalizované potřeby) a představí technické onboardingové aspekty systému, včetně nastavení herních variant, resortu, zabezpečení přístupů do systému, jeho provoz na vaší infrastruktuře apod.. Tato fáze vám poskytne první praktickou zkušenost s ovládáním systému a vysvětlí, jak bude probíhat postupný bezpečný přechod z OPS1 a zaškolení recepčních. Ve druhé fázi, která naváže v prosinci, se pak podíváme na pokročilé funkce, jako jsou členská základna, klubové karty, permanentky, cenotvorba, e-shopy a marketingové nástroje atd.. Druhé kolo je navrženo tak, aby odpovídalo na konkrétní dotazy z prvního kola, a zajistilo, že každé hřiště získá potřebné informace a ucelený obrázek o systému.

Osobní přístup

Věříme v osobní přístup, a proto chceme s každým hřištěm projít systém tváří v tvář (byť online), abychom zajistili, že všechny vaše potřeby budou pochopeny a zodpovězeny. Věnujte nám prosím 40 minut vašeho času pro každý z těchto workshopů – může to být nejdetailnější a nejvýznamnější příležitost, jak se se systémem seznámit v nejbližší době seznámit.

Workshopy o soutěži “Golfové stezky”

Chápeme, že hlavní prioritou je systém, ale pro ty, kteří mají jasno a chtějí příští rok skočit ještě o mílový krok dál, chystáme i odkaz do Calendly na zabookování termínu online schůzky, na které se můžete zeptat na vše potřebné, co vám pomůže se rozhodnout, zda se zapojíte do celostátní soutěže a pomůžete tak golfu v ČR růst.

Jak se přihlásit

Pro přihlášení na workshopy následujte odkaz v e-mailu od Radka Srba a použijte  službu Calendly, kde si můžete vybrat termín, který vám nejlépe vyhovuje.

Naše online workshopy jsou více než jen prezentace; jsou to interaktivní setkání, kde se dozvíte vše potřebné pro informované rozhodnutí o tom, zda je TeeTime Manager pravým řešením pro vaše hřiště. Těšíme se na vaši účast a na případné prodloužení dlouholeté spolupráce.
A kdyby něco, volejte, jsme tu pro vás. 🙂


Děkujeme, že s námi tvoříte český golf.

TeeTime