VOLNÉ POZICE

01

GREENKEEPER

greenkeEper

v Golf Clubu Poděbrady

Výkon pozice: Golf Club Poděbrady, Na Zálesí 979, 290 01 Poděbrady

Popis pozice: Na pozici Greenkeepera se budete starat o travnaté plochy sportovní i okrasné, porosty stromů a keřů v golfovém areálu. Sháníme zodpovědné a manuálně zručné kolegy. Možnost práce na hlavní i vedlejší pracovní poměr. Možnost i sezónních brigád. Předchozí greenkeeperské zkušenosti a orientace v golfovém prostředí budou výhodou, ale nejsou podmínkou.
CV a více informací na: office@golfpodebrady.cz
djBoC7nFs9xvVWGXkwoA8N

02

GREENKEEPER

GREENKEEPER/ZAHRADNÍK

v Golf clubU praha

Golf Club Praha hledá do svého kolektivu novou spolehlivou posilu na pozici greenkeepera/údržbáře/zahradníka.

Co vás čeká:

  • samostatná práce v přírodě
  • příjemné prostředí golfového areálu
  • dobrá dopravní dostupnost včetně MHD

Co očekáváme my:

  • SŠ vzdělání v daném oboru
  • praxe v práci na golfovém hřišti min. 2 roky
  • znalosti problematiky greenkeepingu a provozu strojů údržby
  • flexibilita spolehlivost, dobré komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, odpovídající zdrav. stav
  • řidičský průkaz sk. B sk. T (aktivní řidič)
  • čistý rejstřík trestů

Co nabízíme my:

  • řádnou pracovní smlouvu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • časný začátek pracovní doby a 2-3 volné víkendy v měsíci i v hlavní golfové sezoně
  • možnost parkování automobilu v areálu golfového klubu
Greenkeper 400_400px
  • možnost golf si hrát a trénovat zdarma vždy po pracovní době
  • členství v golfovém klubu
  • 5 sick days

Fajn, že jste dočetli až sem. Teď už nám jen stačí zaslat Váš životopis a nechat se pozvat na pohovor s námi. Pište na kucera@gcp.cz, +420 774 203 728.

www.gcp.cz/o-klubu/

03

recepční

RECEPČNÍ

V ALBATROSS GOLF RESORT

Albatross Golf Resort hledá do svého týmu recepční/recepčního.

Jste komunikativní a baví Vás práce s lidmi a rád/a se pohybujete v pěkném prostředí, kde se můžete setkat se zajímavými lidmi a třeba se také naučit hrát golf? Napište nám a přidejte se k našemu kolektivu. Hlavní náplní práce recepční je odbavování hráčů a podílení se na chodu golfového klubu včetně výpomoci při pořádání turnajů. Něco málo Vám zabere administrativa, emaily a rezervace. A pokud Vám nevadí občas připravit kávu a malé občerstvení pro naše hosty jste náš člověk. Ke své práci budete potřebovat angličtinu a úsměv na tváři. Všechno ostatní Vás naučíme.

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • spolehlivost
  • uživatelskou znalosti práce na PC
  • aktivní angličtinu

Nabízíme:

  • výborné pracovní podmínky
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost využití golfového hřiště včetně výuky golfu

NÁSTUP: 15.3.2024

Svoje životopisy zasílejte na: faladova@albatross.cz

Albatross golf final