Události v TeeTime

Posílení týmu a personální změny zaměřené na zvyšování kvality obchodu a expanzi na mezinárodní trhy

Strategické změny vedení společnosti TeeTime SE pro zajištění růstu

Po dvouletém období intenzivního vývoje produktů a služeb se TeeTime SE připravuje na novou fázi obchodní expanze. V rámci této strategie došlo ke změně na pozici ředitele společnosti. Sára Kubelková, dosavadní CEO, se bude do konce června plně věnovat dokončení vývoje klíčového produktu TeeTime OS.

Nově zastává funkci ředitele společnosti Michal Šikoš, který se do týmu připojil již v loňském roce s ambicí zajistit finanční stabilitu a podpořit rozvoj firmy. Michal přináší rozsáhlé zkušenosti získané v poradenské firmě McKinsey & Company a ze současného absolvování MBA na University of Oxford. Do role vstupuje s vizí rozvoje českého golfového trhu, rozšíření mezinárodních vztahů a prosazení produktů TeeTime na zahraničních trzích. Součástí jeho plánů je i realizace projektu Euroswing, na který TeeTime obdržel částečnou dotaci ve výši 11 milionů korun z programu Country for the Future.

Rozšíření role Jana Pospíchala

Jan Pospíchal, který má za sebou 14 let práce v naší společnosti, byl jmenován manažerem IT oddělení. Tímto se Honza stává klíčovou osobou společnosti se zvýšenou zodpovědností a kapacitou. Honza bude mít na starosti mimo jiné další technologický rozvoj produktů TeeTime.

Posilování obchodního týmu

Obchodní tým se rozrostl o Roberta Vejdělka, který přináší bohaté zkušenosti, drive a nadšení. Robert je dlouholetý vášnivý golfista s bohatými pracovními zkušenostmi získanými ve velkých korporacích v Česku i v zahraničí. Během své kariéry si osvojil dovednosti v oblastech financí, komunikace a vedení vztahů s klienty. Tyto zkušenosti mu poskytují pevný základ pro podporu společnosti v jejím dalším růstu.

Další vítanou posilou je Karolína Závadská, která se k týmu TeeTime připojí od letošního července. S rozsáhlými zkušenostmi z oblasti sportovního managementu, marketingu a obchodu, mimo jiné ve společnostech Sport Invest Group a HC Sparta Praha a.s., se Karolína zaměří především na český a slovenský trh a rozšíří obchodní vztahy s klíčovými partnery.

Od loňského roku má společnost ještě jednu posilu, Jiřího Němce, který se věnuje spotřebitelskému prodeji a jako předseda představenstva se podílí na optimalizaci společnosti. Odbavuje soutěž Golfové Stezky a svými zkušenostmi přispívá k zvyšování kvality nabízených spotřebitelských služeb.

Marketing a komunikace

Eliška Sobotková zůstává ve své roli marketingové manažerky a bude se více zaměřovat na získávání partnerů a spolupráci s golfovými hřišti. V rámci marketingového týmu pracuje společně s Lucií Špindlerovou, která se soustředí na správu sociálních sítí a tvoření spotřebitelského obsahu. Lucie navyšuje svůj pracovní úvazek, s cílem získat více prostoru pro péči o golfovou komunitu a propagaci našich partnerských hřišť.

Děkujeme Radkovi Srbovi za dlouholetý přínos a těšíme se na nové příležitosti

Po více než dvou dekádách věnovaných rozvoji společnosti TeeTime se Radek Srb rozhodl vstoupit na novou profesní cestu a věnovat se vlastním podnikatelským aktivitám. Radek byl u nás klíčovým členem týmu, jehož energie a proklientský přístup významně přispěly k našemu růstu. Jeho úsilí v oblasti obchodu zanechalo trvalou stopu. I když nyní Radek opouští naši firmu, neopouští naši komunitu. S radostí očekáváme budoucí vzájemnou spolupráci v rámci Radkových plánovaných podnikatelských aktivit a současně i s AGH, kde Radek nadále působí a bude přínosem pro celý golfový sektor. V TeeTime mu děkujeme za všechny ty roky oddanosti a přejeme mu úspěch na jeho nové podnikatelské cestě.

S těmito změnami a posilami je společnost TeeTime připravena na úspěšný růst a těší se na nové příležitosti, které přinese nadcházející sezóna. TeeTime se i nadále zaměřuje na inovace a poskytování moderních produktů a služeb pro golfovou komunitu.

O společnosti TeeTime SE

TeeTime SE je česká společnost s více než dvacetiletými zkušenostmi, specializující se na digitalizaci golfového světa. Společnost vytvořila první systémy pro golfovou federaci, online rezervační systémy a systémy pro správu golfových zařízení. Mimo jiné TeeTime spolupracuje s přední evropskou společností v oblasti golfových technologií, OnTee, a nabízí hráčům různé výhody. Poskytuje českým hráčům přímou rezervaci na více než 700 hřištích napříč Evropou. V rámci propojení s OnTee a partnery prezentuje česká hřiště více než 1,5 miliónu uživatelům.