Události v TeeTime

Shrnutí konference TeeTime 2023

V Brně, 27. října 2023 jsme v příjemném prostředí Golfového Resortu Kaskáda uspořádali každoroční konferenci pro manažery a majitele českých golfových hřišť. Naše setkání, které se konalo již po osmnácté.

Konference byla rozdělena na tři části. První byla věnována technologiím a naší práci, druhá část byla více vizionářská, kde jsme se společně pobavili o budoucnosti českého golfu a třetí část byla spíše oddechová. Pozvali jsme na pódium další zástupce zajímavých projektů a ti nám ukázali, jak oni přemýšlí inovativně ve svých oborech a díky čemu se jejich podnikání daří.

Pojďme se společně podívat na hlavní sdělení konference, která by vám neměla uniknout.

Petr Šikoš představuje vizi celostátní golfové soutěže

 

V první části jsme představili nový systém TeeTime Manager, který jsme vyvinuli ve spolupráci s 12 golfovými hřišti. Tato úzká spolupráce zajišťuje, že systém bude skutečně vyhovovat praktickým potřebám hřišť. Jak se říká, TeeTime Manager je “systém pro hřiště od hřišť”.

V rámci naší prezentace jsme popsali, že celý vývoj systému TeeTime Manager probíhá agilně (postupně funkce po funkci). Tento přístup nám umožňuje neustále ověřovat, jak se systém chová v praxi. Můžeme s potěšením konstatovat, že v rámci tohoto projektu nedochází k žádným zpožděním oproti plánovanému harmonogramu.

Dále jsme oznámili postupné nasazení TeeTime Manageru na golfová hřiště. Tento proces bude zahájen v prosinci a potrvá až do února, aby bylo dostatek času na nastavení systému a jeho vyzkoušení na recepcích. Tento časový rámec byl zvolen záměrně, abychom zajistili, že každé hřiště bude mít dostatečný prostor pro aklimatizaci na nový systém bez jakéhokoli spěchu.

Co se týče obchodních podmínek, cena TeeTime Manageru bude flexibilní a bude určena podle funkcí, které se jednotlivá hřiště rozhodnou využívat. Celý proces zakoupení systému bude zjednodušen a přístupný online, na pár kliknutí. Přestože přinášíme inovace a nové funkce, můžeme ujistit naše klienty, že cena se bude držet i dále na úrovních, na které jsou zvyklí z minulých let.

Na konferenci jsme také oznámili několik progresivních novinek, které systém ponese již při svém spuštění. Mezi nimi je modul pro správu členské základny a funkce pro dynamickou práci s cenou green fee, která umožní hřištím rychle reagovat na tržní podmínky bez nutnosti ručního zasahování do ceníků. Tímto způsobem budou mít naše hřiště každodenní cenotvorbu pevně v rukou.

A nakonec, hned po březnovém spuštění systému se vrhneme do vývoje turnajového modulu.

Na Kaskádě jsme dále představili “Golfové stezky”, nový marketingový koncept pro golfová hřiště, který má motivovat golfisty k objevování hřišť po celé České republice. Hlavní akcionář TeeTime, Petr Šikoš, zdůraznil, že naším cílem je zvýšit návštěvnost a čelit poklesu počtu golfistů. Soutěž “Golfové stezky” by měla přilákat nové hráče a zvýšit ziskovost hřišť.

Logo soutěže

Organizační detaily soutěže zvládne nový systém TeeTime Manager, což zjednoduší administrativu a umožní hřištím se soustředit na poskytování zážitků. Martin Šikoš  poskytne veškeré informace prostřednictvím online schůzek. Otevřené termíny těchto online setkání brzy oznámíme a budete se do nich moct jednoduše online přihlásit.

Děkujeme všem účastníkům konference za jejich přítomnost a za to, že společně s námi sdílejí zájem o rozvoj. 

Pokud máte jakékoli dotazy nebo specifické požadavky, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro vás, abychom poskytli podporu a odpovědi, které potřebujete.

Navíc bychom vás rádi pozvali ke zhlédnutí našeho nového videa, které vám poskytne exkluzivní pohled do zákulisí vývoje našeho TeeTime Manageru. Video také představuje náš tým, který stojí za touto inovací.

Věříme, že vám to poskytne lepší představu o tom, jaký vášeň a odhodlání vkládáme do našich služeb.

[Odkaz na video:TeeTime 2023]

Těšíme se na další spolupráci a příležitost vidět vás na příštích akcích. Děkujeme, že jste součástí TeeTime komunity.