Události v TeeTime

TeeTime konference pro manažery hřišť opět v krásném prostředí. Těšíme se na vás!

Připomínáme, že ve čtvrtek 26. října 2023 se koná každoroční setkání manažerů a majitelů českých golfových hřišť, které již po patnácté pořádá TeeTime.

Připravený máme pro účastníky opravdu pestrý program a velmi chutný catering, a to ve skvělém Golfovém Resortu Kaskáda. Registrace 26.10. začínají již ve 12:00. 

“Konference bude unikátní, jelikož se jedná o první takovou v režii nového TeeTime týmu. Účastníkům představíme nejen různé novinky, ale i příležitosti pro jejich hřiště a také si budou moci otestovat nový systém TeeTime Manager,” přibližuje, proč si konferenci nenechat ujít, Sára Kubelková, CEO TeeTime. 

Konference navíc bude pod taktovkou zkušeného moderátora, takže se celé odpoledne ponese v příjemném a svižném tempu bez prostojů a hluchých míst.

Program konference v režii TeeTime SE

12:00–13:00Příjezd účastníků

– Postupná registrace, usazení v sále, networking + možnost ubytování, pokud jste si zajistili či si zajistíte v Resortu pokoj

13:00–13:30Úvodní slovo a zhodnocení uplynulého období & další plán
– Po zahájení vás uvedeme do obrazu, co všechno se za poslední rok od minulé konference událo a zároveň i co se chystá
13:30–14:30Představení nového systému TeeTime Manager a jeho cena
– Na místě vám představíme systém, který spouštíme začátkem nové sezony, budete se moci zeptat na cokoli a vyzkoušet si ho
14:30–15:30Přestávka na občerstvení a možnost vyzkoušet TeeTime Manager
– Nebeské cupcakes od Family Bakery a káva, proteinové pivo
15:30–16:30Trendy ve vnímání golfu ve světě a proč nás vlastně mají zajímat
– Představíme vám aktuální trendy ze světa a společně prodiskutujeme, jaký golf chceme pro české hráče společně vytvářet
16:30–17:30Přestávka na občerstvení a diskuze o golfových trendech
– Nebeské cupcakes od Family Bakery a káva, proteinové pivo
17:30–18:00Celostátní soutěž pro hráče golfu na českých hřištích
– Představení mechaniky celostátní soutěže pro golfisty, která má pro zapojená hřiště fungovat jako unikátní akviziční nástroj
18:00–19:00Prezentace partnerů

– Svou nabídku a novinky vám představí Amplla (hasicí přístroje), Family Bakery (cupcakes) a také SnailTravel (golfové zájezdy)

19:00–23:00Večerní raut a volná zábava

– Využijte příležitosti a proberte osobně nápady a vůbec cokoli, na jednom místě s většinou majitelů a manažerů českých hřišť

DŮLEŽITÉ: Pokud jste obdrželi ve své pozvánce pozvánku na turnaj na 2. den a chystáte se jej zúčastnit, dohodněte se prosím během odpoledne či večera, s kým budete druhý den na turnaji ve flightu hrát a nahlaste to prosím – přímo během konference či pak na rautu Radku Srbovi z našeho TeeTime týmu.

Rozhodli jste se konference zúčastnit? Napište nám

V případě, že jste nám již potvrdili svou účast a zařídili si zvýhodněné ubytování v Resortu, samozřejmě nemusíte už dělat vůbec nic. Jen se těšit.

Pokud jste se rozhodli dorazit až nyní, stačí nám odepsat na pozvánku. Případně napište na radek.srb@teetime.cz či zavolejte na číslo 602121089.

TeeTime golfový turnaj – 27. 10. 2023

Druhý den jsou vybraní hosté konference srdečně zváni na náš turnaj (startovné mají zdarma)j, kde si můžou zahrát a dále prohloubit vztahy s kolegy z branže. Účast každého z pozvaných na přátelském klání je samozřejmě dobrovolná. A chceme všechny ujistit, že hrát budeme za každého počasí.

10:00–12:30Postupný start turnaje manažerů a majitelů golfových hřišť
12:30–13:00Občerstvení na jamce číslo 10 tradiční gulášovou polévkou
16:00Oficiální vyhlášení výsledků a ukončení turnaje

Těšíme se na všechny!
-Váš tým TeeTime