Management hřiště Události v TeeTime

TeeTime Manager – jak startuje na sezónu 2024?

Nový systém TeeTime Manager, který nahradí OPS1, pro vás spustíme v testovacím režimu již před startem příští sezóny. Budete tak mít dostatek času na důkladné vyzkoušení nových funkcí, migraci vybraných dat a nastavení všeho, co budete potřebovat. Samozřejmě počítáme s postupným přechodem hřišť. Nový systém si můžete testovat celou sezónu a přejít na ostrou verzi můžete kdykoliv! OPS1 poběží celý rok 2024 a dokud nepřejdete na Manager, tak neplatíte!

Ochutnávku v podobě testovací verze systému a podrobnější prezentaci nabízíme všem hřištím buď na workshopech, nebo také osobně. 

TeeTime Manager: Intuitivní rozhraní, se kterým je radost pracovat

Přednosti, na nichž nový systém stojí:

  • Silná a stabilní architektura – ta zajišťuje jak rychlost a jistotu, že systém bude stabilní minimálně dalších 10 let
  • Efektivnější recepce – podstatné zlepšení, zásadní zrychlení odbavení a hlavně absolutní jednoduchost úkonů pro recepci
  • Moderní uživatelské rozhraní – automatizované rutinní úkony, včetně možnosti personalizovaného nastavení
  • Správa členské základny – unikátní novinka, která hřištím nabídne to, co jim v předchozím TeeTime systému chybělo

TOP4 funkce, které systém nabídne:

  • Rezervační kalendář – vytváření, editace a správa rezervací a blokací hřiště, včetně rezervace buggy a vybavení; jednoduchý přehled volných flightů, stavu buggy a vybavení přímo v kalendáři, to vše v rámci jednoho okna
  • Efektivní cenotvorba – vytváření produktů, ceníku a různých typů slev; rozhraní je přehlednější a nabízí možnost reagovat na poptávku hráčů flexibilně; kalendář cen poskytne lepší správu jednotlivých produktů na určité dny (víkendy, svátky apod.)
  • Široké nastavení resortu (hřiště, týmu, buggy, … ) – vytváření herních variant, které hřiště podporuje; jednoduchá správa týmu a rychlé onboardování dalších zaměstnanců včetně správy přístupů pro každého uživatele; nově i nastavitelné rozestupy mezi flighty
  • Klubová základna – evidence členů klubu, přizpůsobení věkových skupin a automatizace při přechodu mezi kategoriemi, automatická evidence plateb členství (provázané s bankovním účtem pro zjednodušení evidence aktivních členů), možnost komunikace s členy

Platit budete pouze a jen za to, co reálně využijete 

Systém je navíc šikovně modulární a nabídne různé cenové plány (balíčky), ze kterých si hřiště dle svých potřeb budou moci vybrat. Nebudou tedy platit za kompletní balíček funkcí, pokud by některé z nich nevyužila (například menší hřiště). A zároveň nabídne přístup do rozhraní v rámci různých rolích, a to unikátní pro recepční, manažera a maršála, kdy každý v TeeTime Manager uvidí jen to, co právě on vidět má. Řešení jde samozřejmě personalizovat podle potřeb hřiště a jeho zaměstnanců.

“Aktuálně je systém rozpracovaný a na konferenci si účastníci testovali a připomínkovali několik jeho funkcí. Vývoj nyní intenzivně probíhá, a to ještě do konce ledna. Chceme systém pro golfová hřiště posunout na úplně jinou úroveň. V březnu spouštíme první verzi a už teď máme naplánovaný jeho další rozvoj hlavně v oblasti obchodních nástrojů pro hřiště. TeeTime Manager je navíc pro rok 2024 skvělou volbou hlavně kvůli velmi zvýhodněným obchodním podmínkám a novým, ještě zatím nepředstaveným  nástrojům pro obchod a marketing hřiště, které se stávají silnou konkurenční výhodou. ” Upřesňuje projektový manažer Oldřich Stejskal.

 

Časový kontext

 

Samozřejmě vám, resp. vašim zaměstnancům (uživatelům), při přechodu na nový systém budeme k ruce a rádi je vším provedeme a zodpovíme jim jakýkoliv dotaz. Vše by tak mělo proběhnout hladce, dokonce počítáme s migrací vybraných dat, abyste nemuseli začínat na zelené louce. Ovšem například věci jako je cenotvorba bude vhodné si v novém systému nastavit znovu. Nemusí mít ale strach, konkrétně třeba ta bude v TeeTime Manageru rychlejší, než kdy byla v OPS1.

Jsme s vámi již 22 let a jsme vaší jistotou v této dynamické době i nadále.
Váš TeeTime.