Události v TeeTime

Velká akvizice! TeeTime přebírá firmu GolfCut. Co přesně to bude pro trh a hráče znamenat?

Tuto akvizici lze považovat za strategický krok pro společnost TeeTime SE, která se zaměřuje na rozvoj golfu a poskytování kvalitních nabídek hráčům golfu v online prostředí. Spojení TeeTime a GolfCut učiní celé prostředí nabídek transparentnější a hráčům z různých korporátních sektorů zároveň umožní získat ještě lepší služby.

Golf je populární sport a mnoho firem ho využívá jako způsob networkingu a budování vztahů s klienty a zaměstnanci. Spolupráce korporátním partnerům s GolfCut dosud umožňovala snadno najít a rezervovat hřiště, které mohli nabídnout svým klientům a zaměstnancům. TeeTime SE nyní tyto velké korporátní partnery přebírá, aby jim poskytl lepší a rozšířenou nabídku služeb. V budoucnu se  zaměří ještě víc na podporu golfových služeb pro korporátní partnery, aby pomohl hřištím přilákat co nejvíce hráčů.

 

Detaily spojení firem a vize v pozadí

“Jsme nadšeni, že jsme GolfCut akvizovali. Nechtěli jsme nechat zaniknout obrovský potenciál, který korporátní klientská sféra nabízí. Nesmíme zapomenout, že golf bojuje s mnoha dalšími zaměstnaneckými benefity, a proto tyto služby musí někdo poskytovat sjednoceně a kvalitně, Tak, aby naplňovaly očekávání prémiových klientů.” To k akvizici uvedl obchodní ředitel TeeTime SE Radek Srb.

A dále doplnil: “Toto spojení nám umožní poskytnout našim hráčům ještě lepší služby a zároveň podpořit rozvoj golfu v ČR jako sportu a zvyšovat obsazenost našich partnerských hřišť, kterých si velmi vážíme. Jsme samozřejmě připraveni sdílet své znalosti a zkušenosti s novými korporátními partnery a vytvořit trvalejší vztahy.”

 

Máte nápad na spolupráci? Ozvěte se nám

Díky firmě TeeTime můžete nabízet svá fee korporátním partnerům ve zvýhodněných nabídkách, čímž dosáhnete na prémiové bankovní klienty, manažery pojišťoven apod. Pokud máte zájem o služby TeeTime či jakoukoli formu spolupráce, pak neváhejte kontaktovat obchodního ředitele TeeTime Radka Srba na čísle +420 602 121 089 nebo e-mailem zaslaným na jeho adresu radek.srb@teetime.cz.