Zajímavost

Tipy na vánoční dárky pro partnery

Tyto 3 tipy na vánoční dárky potěší vaše nejbližší i kolegy z práce. Pokud oceníte českou kvalitu, tradici a udržitelnost, pak čtěte dál …

Pohostěte vaše blízké nebo překvapte kolegy z práce kvalitními zákusky a dorty, včetně personalizovaných cupcakes dle vašich představ. Tento tip může být skvělou volbou pro firemní události a vánoční eventy!
Po úspěšné akademické kariéře profesorky ekonomie ve Velké Británii se Jana Fišerová vrátila do ČR, kde založila rodinnou cukrářskou výrobnu Family Bakery, která od svého založení získala několik ocenění.
Prohlédněte si první cupcakový e-shop v ČR, a nechte si doručit jedinečné sladké dárky poštou přímo k vám nebo zákusky ochutnejte osobně v některé z partnerských kaváren v Ústeckém či Libereckém kraji.

Cena za 16 ks cupcakes: od 999 Kč

Využijte slevy 5% na jakoukoliv objednávku pro členy a příznivce TeeTime TEETIMEVIP (přes e-shop i na firemní zakázky). Kontaktujte Janu pro cenovou nabídku.

Ponožky jsou spolehlivou klasikou, a teprve potom české ponožky rodinné značky BENAMI, která funguje na trhu stejně jako my, už více než 20 let. Udělejte vašim golfovým partnerům radost originálními ponožkami se zaměřením na kvalitu a udržitelnost. Vyberte si z širokého sortimentu nejrůznějších materiálů, střihů i vzorů.

Cena ponožek: od 80 Kč 

Obdarujte své obchodní partnery či kolegy neobvyklým chutným dárkem! Firma Pro GS vám pomůže sestavit dárkovou kazetu na míru s výběrem kvalitní italské kávy, šunek a sýrů, belgických pralinek či vína a sektů z Itálie, Francie nebo Španělska.

Cena kazety: od 350 Kč, bez DPH