Služby pro golfová hřiště​​

OPS 1
Tento systém je nezbytným partnerem golfových hřišť po více než 15 let. Jedná se o multifunkční nástroj, díky kterému můžete snadno řídit rezervace, sklady a třeba cenové strategie. Ačkoli je design systému tradiční, stále zůstává oblíbenou volbou pro 80 % golfových hřišť v České republice díky jeho spolehlivosti a komplexnosti.

TeeTime Manager
Připravte se na novou éru řízení golfových hřišť. Jako pokročilý nástupce OPS1 přináší TeeTime Manager kombinaci jednoduchého a intuitivního rozhraní s pokročilými nástroji pro prodej a online strategie. Tento systém je navržen tak, aby vám pomohl maximalizovat zisky z prodeje produktů a zároveň usnadnil onboardování nových členů recepce.  Již brzy na vašich hřištích.

Individuální i skupinová školení

S naší mobilní aplikací TeeTime můžete prezentovat své hřiště přímo v kapsách tisíců hráčů. Nejenže hráči mohou snadno rezervovat, kupovat a platit za hry na vašem hřišti, ale také můžete zvýšit svou viditelnost díky novinkám, speciálním nabídkám a bannerům na našem portálu. Propojte vaše hřiště s naší golfovou komunitou!

  • Vydavače míčků na driving ranges s online prodejem
  • Tiskárny pro čtečky
  • Čtečky kódů pro recepci
  • Technická podpora

Zvýhodněné marketingové balíčky

Na míru vašim potřebám nabízíme zvýhodněné marketingové balíčky. Ať už chcete propagovat specifický produkt nebo posílit povědomí o vašem hřišti, máme pro vás to pravé řešení. Naše balíčky kombinují výkonné nástroje jako jsou články, výrazné bannery a prezentace v našich newsletterech, což vám umožní efektivně oslovit naši rozsáhlou komunitu golfistů. Stačí nám poslat poptávku a my vám připravíme nabídku s maximálním dosahem pro vaši investici.

Jednorázové kampaně

Máte něco extra a právě teď, co chcete nabídnout golfistům? Napište nám! Za nejnižší cenu dosáhnete na největší počet golfistů v ČR a ještě vám pomůžeme s obsahem a s atraktivní textací.. Víme, co se našim hráčům líbí a nasměrujeme je na vaše hřiště i jednorázově.

Služby pro firmy

Staňte se partnerem unikátní a největší golfové komunity v České republice. Skrze TeeTime máte jedinečnou možnost oslovit 74 000 golfistů.

Generální partnerství

Získáte exkluzivní roční partnerství, což vám umožní být ve středu pozornosti našich uživatelů.

Marketingové partnerství
Flexibilní roční nebo půlroční partnerství, které je možné přizpůsobit vašim specifickým potřebám.

Šité na míru vašim potřebám. Nabízíme detailní cílení, kreativní a strategickou práci, tvorbu obsahu, videoprodukci, PR spolupráci, organizaci golfových eventů a soutěží a mnohem více.

Představte své produkty a služby v našem benefitním programu, který se zaměřuje na vzdělanou a movitou cílovou skupinu.

Využijte našich dlouhodobých vztahů s 75 golfovými hřišti v ČR a SK a nabídněte svým VIP klientům a zaměstnancům výhodné hrací fee a další výhody.